Formularz zgłoszeniowy

Jeśli chcesz odnaleźć miłość swojego życia zgłoś się do nas!
Dajemy Ci szansę na to, abyś przestał być singlem i zaczął życie w związku.
Zafundujemy Ci pierwsze spotkanie podczas romantycznej kolacji.
Jedyne, co ryzykujesz, to przyspieszone bicie serca!

Wypełnij formularz i weź udział w programie!

DANE PODSTAWOWE

lat(a)
cm

RANDKA

INNE INFORMACJE

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: jpg jpeg png.
Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: jpg jpeg png.
Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przekazanych danych osobowych, w tym danych szczególnie chronionych, przez Rochstar S.A. z siedzibą w Warszawie oraz przyjmuje do wiadomości, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, administratorem udostępnionych danych osobowych jest Rochstar S.A. z siedzibą w Warszawie (03-994) przy ul. Wał Miedzeszyński 384.
Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem castingu. W razie takiej potrzeby dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym z Rochstar S. A. przy przeprowadzaniu castingu. Ponadto przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.

O programie
W naszym programie nie musicie rozbierać się do bielizny, aby się w kimś zakochać. Nie musicie wylądować nago na bezludnej wyspie, aby dotknąć raju. Nie musicie też walczyć z innymi singlami, aby pójść na randkę. Jedyne, co musicie, to napisać do nas!